۱۳۹۰ آبان ۲۷, جمعه

مراقب ويروس‌هاي جديد در فيس‌بوک باشيد

 http://facebook-home.info/wp-content/uploads/Facebook.jpg

طي چند روز گذشته ويروس‌هاي جديدي در قالب تصاوير و فيلم‌هاي سکسی و یا موزیک ویدئوهای لیلی گاگا در فيس‌بوک منتشر شده دوستان گرامی.دیشب که داشتم  سايت خبري ZDNet که براي نخستين بار خبر اين ويروس را منتشر کرد و چک می کردم، این سایت می گه: انتشار تصاوير و فيلم‌هاي سکسی (غيراخلاقي) طي چند روز گذشته به سرعت در سراسر شبکه اجتماعي فيس‌بوک منتشر شده و انتظار مي‌رود گسترش آن به کاربران ديگر هم‌چنان ادامه داشته باشد.
به گفته ZDNet اين ويروس به سرعت در حال انتشار است و خشم کاربران فيس‌بوک را برانگيخته است. محتواي غيراخلاقي به واسطه يك لينک ويروسي منتشر مي‌شود و وقتي کاربري برروي آن کليک کند، حساب کاربري وي به عنوان محلي براي انتشار تصاوير غيراخلاقي تبديل مي‌شود.در همين حال از حساب کاربري فرد ويروسي پيغامي به دوستان وي ارسال شده و آن‌ها را نيز به ديدن اين محتواي غيراخلاقي ترغيب مي‌کند.در پي اين اتفاق بسياري از کاربران فيس‌بوک در توييتر پيام‌هايي منتشر کرده و در آن از فيس‌بوک خواسته‌اند تا در اين خصوص اقدامي انجام دهد.
شرکت فيس‌بوک در پيامي به رسانه‌هاي آمريکايي اعلام کرد که نسبت به بروز اين مشکل آگاه اس.فقط من موندم با این همه آگاهی پس چرا این ویروس سکسی اینقدر دوست داره خودش رو توی فیس بوک بکنه(شکل جدید اونم یه قلب سیاهست)