۱۳۹۰ بهمن ۱۰, دوشنبه

داف پاف های که به پلیس فتا لبخند زدن

پلیس فتا امروز در نشست خبری اظهار داشت :  شبکه اجتماعی " پاف و داف " با 27 هزار عضو را که ترویج دهنده فحشا و فساد در فیس بوک بود ، شناسایی  و منهدم و چهار آدمین آن را که دو زن و مرد بوده اند ، دستگیر کرده است .

پلیس فتا روی دیوار گروه "داف پاف" در فیس بوک می نویسد:به اطلاع می رساند صفحه «داف و پاف» هم اکنون در اختیار پلیس فتا قرار گرفته است. چهار نفر مدیر اصلی این گروه به جرم «تحریک و ترغیب افراد به دستیابی به محتوای مبتذل از طریق سامانه رایانه ای (برگزاری مسابقات داف و پاف در سایت فیس بوک)» شناسایی و دستگیر گردیده اند و به جرم خود مبنی بر «ترویج فرهنگ ابتذال» اعتراف نموده اند.

من که هر چی‌ گشتم چیز بدی توی این پیج پیدا نکردم،، واقعا که تنگ نظرید،، باعث خجالت یه ملت،، بی‌ چاره‌ها به هزار کار نکرده باید اعتراف کنن،، فقط برای ترسوندن مردم این کار‌ها انجام می‌شه،، باشه بابا فتا تو زورو،، مارکوپولو،، کاش به درد این مردم میرسیدید،، دوستان عضو هم باید نزاکت رو رعایت کنن،، از اینا توقع نیست ما که نباید اینطوری صحبت کنیم،، یعنی‌ حاکمان هنوز نفهمیدین با این افکارشون یک طرف جاده هستن اکثریت مردم طرف دیگه،، هیچ مدل هم حرف همو نمی‌فهمیم.