۱۳۹۱ خرداد ۱۱, پنجشنبه

نسخه جدید سایفون3

جزئیات آخرین تغییرات انجام شده سایفون:
از این پس، کاربران سایفون ۳ میتوانند انتخاب کنند که از چه طریقی میخواهند به سرور های سایفون وصل شوند و سانسور را  دور بزنند. از این پس میتوانید  انتخاب کنید که فقط از طریق وی پی ان یا اس اس اچ پلاس به سرور های سایفون وصلpsiphon3_v27 شوید. به همین دلیل برنامه دیگر به طور خود کاراتصال رو از وی پی ان به اس اس اچ منتقل نمیکند.
تغییر دیگر به روز رسانی شدن این برنامه در زمان اتصال میباشد. تیم سایفون متوجه شد که به روز رسانی خودکار در زمان اجرای برنامه موجب کاهش سرعت هنگام اتصال بود. از این پس، به روز رسانی به طور خود کار در پشت صحنه، هنگامی که برنامه در حال اتصال به یکی از سرور های سایفون است انجام میشود و دفعه دیگر که برنامه را اجرا میکنید به روز رسانی میشود.
دانلود نسخه 27 سایفون3 : فایل فشرده / فایل اجرایی


سایفون ۳ چیست؟

سایفون ۳ یک ابزار جدید از شرکت سایفون است و جهت کمک به استفاده از اینترنت، بدون محدودیت فیلترینگ، ایجاد گردیده است. این برنامه با بهره گیری از تکنولوژی پروکسی VPN و HTTP بهترین امکان دسترسی به محتوای سایتها را به شما ارائه می‌‌دهد. برنامه سایفن ۳ بطور اتوماتیک راه‌های متفاوت برای دسترسی‌ به سرور VPN سایفن را جستجو می‌کند تا امکان استفاده از اینترنت بدون فیلتر را برای کاربر فراهم کند.

چگونه میتوانم سایفون ۳ را دریافت کنم؟

psiphon_Logo.gif
سایفون ۳ نیاز به ویندوز 7/XP/ Vista دارد. قابلیت استفاده از سایفون ۳ با سیستم عامل Mac OS X و تلفن همراه اندروید به زودی عرضه خواهد شد.

چگونه می توانم سایفون ۳ را راه اندازی کنم؟

ابتدا برنامه را دانلود کنید و بعد بر روی دکمه Run کلیک کنید. در این صورت، یک صفحه پیغام امنیتی را مشاهده میکنید که نشان میدهد این پروکسی محصول شرکت سایفون است.
psiphon3_01
با اجرای ایکون سایفون ۳ ارتباط بطور اتوماتیک برقرار می‌‌شود. در هنگام برقراری ارتباط، ایکون در حال چرخش را خواهید دید.
psiphon3_02
وقتی‌ که ایکون سبز می‌‌شود، تمام ترافیک اینترنت شما از طریق سایفون ۳ عبور میکند یا به عبارت ساده تر هر آنچه مرور خواهید کرد از طریق سایفون ۳ خواهد بود.
psiphon3_03
وقتی‌ که برنامه را می‌‌بندید، سایفون ۳ به طور خودکار قطع می‌‌شود. شما می‌‌توانید با کلیک بر روی ایکون سایفون، دوباره به برنامه وصل شوید.
گاهی‌ اوقات، پروتکل VPN مسدود می‌‌شود و بعد از ۲۰ ثانیه اختلال در اتصال، سایفون ۳ بطور اتوماتیک پروکسی HTTP و پروکسی SOCKS را از طریق تونل SSH ارائه می‌‌دهد. در این صورت، تنها برخی‌ از برنامه های کاربردی شما از طریق سایفون ۳ عبور می‌‌کند. سایفون ۳ بطور خودکار تنظیمات پروکسی سیستم ویندوز را تنظیم می‌‌کند بطوریکه بصورت پیش فرض با تمام مرور گرهای معتبر مطابقت داشته باشد. (در نسخه جدید ارائه شده امکان انتخاب نوع پروتکل وجود داشته و ظاهر برنامه با تصویر زیر تفاوت دارد).psiphon3_04
منبع :
اصل 19