۱۳۹۲ تیر ۶, پنجشنبه

هشدار در مورد نسخه جعلی سایفون ٣ برای ویندوز

برای اینکه مطمئن شوید سایفون ٣ شما برای وینوز و اندورید مطمئن است، لطفآ در قدم اول از ایمیل های موجود برای دریافت استفاده کنید،
یک سریشون اینها هستن:

get@psiphon3.com

asl19@psiphon3.com

download@psiphon3.com

pnn@psiphon3.com

بعد از زدن یک ایمیل خالی به هر کدا م از این ایمیل ها، اول یک ایمیل براتون میاد با لینک به صفحه های دانلود سایفون ٣ به زبان های مختلف. اگر کمی دیگر صبر کنید، یک ایمیل دیگر براتون میاد که در اون هم نسخه ویندوز و هم اندورید ضمیمه شده اند و قابل دانلود مستقیم از ایمیلتون هستند.

وب سایت اصل 19 می نویسد،دوستان اخیرا به لطف دوستمون در فیلترشکن آزاد نت, ما متوجه شدیم که یک نسخه جعلی سایفون ٣ پخش شده است که این برنامه واسط کاربری بسیار مشابه به سایفون رو دارد ولی توسط سایفون دیجیتالی امضا نشده است.

به همچنین اسمه برنامه به جای psiphon به اشتباه کامل psiphone نامیده شده که باز هم میتواند برایتون علامتی باشد که این فایل متعلق به سایفون نیست.

ما با سایتی که این لینک  در حال پخش است تماس گرفتیم و ازشون خواستیم که این لینک رو از وسبایتشون حذف کنن.

یادتون باشه که همیشه خیلی مهم است که بعد از دانلود و قبل از اجرای سایفون, امضای دیجتیتالی برنامه رو چک کنید. باز هم میگم که خیلی مهم است که این کارو انجام دهید, این کار کمتر از ١٠ - ١٥ ثانیه بیشتر طول نخواهد کشید, ولی بسیار مفید است.

برای اینکه ببینید چطوری امضای دیجیتالی برنامه رو چک کنید, لطفا به این پستی که ما چدن وقت پیش در این مورد نوشتیم سر بزنید:

https://asl19.org/is-my-psiphon-for-windows-authentic


به همچنین, به یاد داشته باشید که همیشه سایفون را از لینک های معتبر دانلود کنید که شامل میشود از لینک های مستقیم خوده سایفون , وبسایت اصل ١٩, سایت های بی بی سی و دیگر سایت هایی نسخه های سایفون ارایه میدهند, به همچنین, سایفون را میتوانید به راحتی از طریق ایمیل دریافت کنید که باز هم باید امضای دیجیتال رو کنید.
تفاوت نسخه اصلی با جعلی:
بر روی برنامه سایفون کلیک راست کنید و از منویی که باز می شود گزینه Properties را انتخاب کنید. پنجره psiphon3 Properties باز می شود. در این پنجره در نسخه اصلی گزینه ای وجود دارد به نام Digital Signatures که میتوان از طریق آن امضای دیجیتال را چک کرد:قسمت psiphon3 Properties در نسخه جعلی که فاقد گزینه Digital Signatures برای چک کردن امضای دیجیتال می باشد: