۱۳۹۲ بهمن ۲۷, یکشنبه

دانلود نسخه جدید Tor Browser Bundle - ورژن 3.5.2


دانلود از سایت اصل ١٩
دانلود از گوگل درایو - بعد از باز کردن لینک روی دکمه "Download" کلیک کنید:  

 ویندوز 

مک 

لینوکس

لینک دانلود مستقیم از سایت Tor:

دانلود برنامه Tor Browser قابل نصب در Windows -  دانلود

دانلود برنامه Tor Browser قابل نصب در Mac OS X - دانلود 32 بیت 

دانلود برنامه Tor Browser قابل نصب در لینوکس - دانلود 32 بیت - دانلود 64 بیت


نرم‌افزار تور برای محافظت از ارتباطات اينترنتی شما است و روش کار آن به اين شکل است که ارتباطات شما را در شبکه ای از کامپیوترهای بازپخش کننده که توسط داوطلبان مختلف در سراسر جهان اداره می شوند، انعکاس می‌دهد. به اين ترتيب از اينکه کسی بتواند ببيند که شما از چه سايت‌هایی بازديد کرده‌ايد جلوگيری می‌شود همچنین از اينکه سايت‌هایی که به آنها می رويد بتوانند مکان فيزيکی شما را تشخيص دهند جلوگيری می‌‌شود و به شما امکان دسترسی به سايت‌های مسدود شده داده می‌شود.

گاهی اوقات ممکن است آی پی هایی که تور شما را به آن وصل میکند از قبل فیلتر شده باشند. دو راه وجود دارد که بتوانید آی پی های جدید را از طریق ایمیل دریافت کنید و سپس این آی پی ها یا پلها را در برنامه تور ست کنید.

راه اول ارسال یک ایمیل به آدرس ایمیل زیر می باشد. (توجه کنید که حتما باید از یک ایمیل در Gmail اینکار را انجام دهید. یاهو و هات میل قابل قبول نیست)

bridges@torproject.org

در قسمت عنوان نیاز نیست چیزی بنویسید اما در متن ایمیل فقط بنویسید:

get bridges 

راه دوم ارسال یک ایمیل خالی به آدرس ایمیل زیر می باشد:

info@asl19.org

حتما در قسمت عنوان ایمیل بنویسید:

pol

در متن ایمیل نیاز نیست چیزی بنویسید

با اینکار چند پل به ایمیلتان ارسال می شود. پل, آی پی هایی هستند که میتوان آنرا در برنامه تور و برای عبور از فیلترینگ ست کرد. گاهی اوقات فیلترشکن تور قادر به بازکردن سایت فیلترشده نمی باشد که می توان این مشکل را با چند پل فعال برطرف کرد. در جزوه راهنما روش ست کردن پلها در برنامه تور نشان داده شده است